Kongres - VIP - Hotel v Olomouci

Náš hotel v Olomouci disponuje dvěma jednacími prostory, které pronajímá za účelem uspořádání kongresů, firemních meetingů, přednášek či rodinných a narozeninových oslav.

Malý salonek s maximální kapacitou 30 osob nabízíme přímo v budově hotelu za cenu 400 Kč/hod. Velký VIP prostor ve vedlejší budově má kapacitu cca 60 osob a je vhodný pro uspořádání komornějších svatebních hostin nebo větších firemních jednání. Standartní cena pronájmu tohoto prostoru je 700 Kč/hod., v případě dlouhodobého pronájmu je cena smluvní.

Jeho velkou předností je překrásný výhled na historickou Olomouc a Andrův stadion SK Sigma – a to díky umístění v sedmém poschodí budovy tribuny fotbalového stadionu. Na stejném poschodí se rovněž nachází šest nově otevřených luxusních apartmánů, které nabízíme kromě standardního ubytování i na krátkodobý pronájem v průběhu konání fotbalových zápasů. Velkému salonu náleží i terasa a bar, ke kterému na Vaši žádost zajistíme obsluhu. K pronájmu zajišťujeme i nápoje a občerstvení-teplou stravu objednáváme u olomoucké cateringové společnosti. V případě konání oslav či svatebních hostin zařídíme živou hudbu a doprovodné programy dle Vašeho přání /předtančení standardních a latinsko-amerických tanců, ukázky bojových umění atp./. Jsme schopni zařídit vše dle Vašich představ. Cena pronájmu tohoto prostoru je smluvní. Oba jednací prostory jsou nekuřácké.

V případě dlouhodobého pronájmu salonku je po předchozí dohodě možné poskytnout slevu. Za poplatek nabízíme zapůjčení flipchartu, dataprojektoru, TV, DVD a CD přehrávač.

Pro další informace neváhejte kontaktovat recepci hotelu Gól, rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Galerie a uspořádání VIP salonku