Pokoje - Hotel gol Olomouc

Hotel nabízí svým hostům kapacitu 87 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vkusným nábytkem. Každý pokoj je vybaven čidlem a napojen na centrální protipožární systém.

Možnost dokoupení snídaní (švédské stoly).

Pronájem pokoje k obchodním a pracovním schůzkám na dobu určitou.
Možnost krátkodobého ubytování v luxusních apartmánech s unikátním výhledem na historickou Olomouc a Andrův stadion v průběhu fotbalových utkání.
Jedno zvíře ubytováno zdarma, za každé další poplatek 150 Kč.
Parking ZDARMA.
Dítě do 6ti let ZDARMA bez nároku na lůžko.
Vnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké.

SLEVY

Způsob platby

 

Apartmán s výhledem na historickou část Olomouce a stadion SK Sigma pro 1 - 4 osoby

V rámci zkvalitňování nabízených ubytovacích služeb jsme pro vás vytvořili novou řadu luxusních apartmánů s výhledem na historické centrum Olomouce a Andrův stadion SK Sigma. Našim cílem bylo spojit luxus a moderní technologii a vytvořit dostupné ceny jak pro účastníky kongresu a managery, tak pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou vybaveny sofistikovaným moderním nábytkem. K dispozici vám bude kuchyňka se základním kuchyňským vybavením, ložnice, obývací prostory, koupelna a sociální zařízení. K vašemu maximálnímu pohodlí a komfortu vám nabízíme hotelové župany a pantofle, přírodní kosmetiku i vysoušeč vlasů. Moderní design a stylové , měkké barvy jsou zárukou mimořádně příjemné atmosféry teplého domova. V apartmánech nechybí klimatizace, WiFi připojení a pro dobrý přehled o společenském dění vám bude k dispozici i český denní tisk. Bohatý výběr z čerstvého pečiva, svěžího ovoce a ranní kávu si můžete vychutnat třeba na poklidné terase s překrásným výhledem na historické a kulturní centrum Olomouce. Terasa náleží každému pokoji.

Cena

 


 

Dvoulůžkový pokoj DE LUXE s vanou

Tento pokoj nabízíme i jako luxusní novomanželské apartmá, které vám vyzdobíme dle vašeho přání romantickými svatebními dekoracemi. Rovněž uvítáme, pokud se rozhodnete v našem hotelu oslavit významné výročí, jubileum či narozeniny. V ceně pokoje bude při všech těchto významných událostech zahrnuta láhev sektu, snídaně a košík čerstvého ovoce, který bude připraven přímo na pokoji. Od personálu našeho hotelu obdržíte malou pozornost. Ubytování pro svatební hosty je samozřejmostí dle kapacity hotelu.

Cena

 


 

Apartmán pro 1 - 4 osoby

Cena

 


 

Dvoulůžkový pokoj DE LUXE

Cena

 

 


 

Dvoulůžkový pokoj DE LUXE s kuchyňkou a balkónem

Cena

 

 


 

Dvoulůžkový samostatný pokoj s kuchyňkou ( pokoj 203 a 204 )

Cena

 

 


 

Dvoulůžkový pokoj samostatný

Cena

 


 

Dvoulůžkové studio ( pokok 201 a 202 )

Tento typ pokoje má společné sociální zařízení pro 2 pokoje.

Cena

 

 

 

 

 


 

Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové studio

Tento typ pokoje nemá vlastní sociální zařízení.

Cena

 

 


 

Ceny převedené na měnu Euro jsou pouze orientační dle aktuálního měnového kurzu.